Detailed Notes on جاروبرقی هتل

برای بهترین انتخاب باید نیاز ها و مقدار هزینه جهت خرید جاروبرقی را بررسی نمایید تا بتوانید کاراترین دستگاه مکنده را برای استفاده بکار گیرید .

ملاک وجود مغایرت در مشخصات دیدار مارکت، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

دارای موتور مکش بسیار کار آمد با اطمینان به نتایج عالی نظافت، قابلیت جمع آوری مقادیر زیادی خاک و آب به لطف ظرفیت بالای مخزن ، تخلیه سریع و آسان مخزن با استفاده از شیر تخلیه روی مخزن، دارای شناور محافظت موتور در برابر رطوبت .

این مجموعه آماده همکاری و عقد قرار داد با تمامی ادارات و ارگانهای خصوصی و دولتی نیز می باشد.

دستگاه  جاروبرقی صنعتی  جاروبرقی هتل سه موتوره خاک عیسی با قابلیت مکندگی و دمندگی بالایی برخوردار می باشد.و القای سه فاز موتور وظیفه کارکرد مداوم دستگاه را دارا می باشد.

مقالات ترالی هتلی و حمل غذا تجهیزات هتلی سایر دسته بندی ها ترالی نظافت-تی شوی

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲:۳۵ ق.ظ افزودن چرخ فروشگاهی پلی کربنات ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴:۲۷ ب.ظ دریافت نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹:۲۲ ق.

۱۵- “نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری جاروبرقی هتل و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

همچنین نظراتی که کاربران در خصوص دیدار مارکت در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و ­‌ دیدار مارکت مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

بدنه این جارو فوق العاده محکم طراحی شده تا در برابر ضربه ها و آسیبها مقاوم باشد.

مناسب برای اماکن تجاری، مسکونی،مجتمع ها، کارواشها، کارخانجات جاروبرقی مسجد و ........

هر جاروبرقی صنعتی و جاروبرقی نیمه صنعتی که در سایت هست با گارانتی به مشتری تحویل داده می شود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *